Su kaçağı bulma hem ustalık hem de işlevsellik gerektiren bir işlemdir. Firmamızda bulunan ekiplerimiz su kaçağı konusunda oldukça bilgilidir ve işinde profesyoneldir. Ekiplerimiz kalite bazında yüksek işlevli profesyonel dinleme cihazları ve kameralar kullanarak su kaçağı bulma konusunda gerekli sonuca %100 doğruluk payı ile ulaşmaktadır.
Su kaçağının bulunmasının ardından noktasal tespit yaparak, sadece sorunlu olan bölgenin tamir hizmeti ile problemi gidermekteyiz. Yaptığımız tüm onarımlar Altyapı Tesisat tarafından 1 yıl garantilidir.

su kaçağı bulma

su kaçağı bulma

Su kaçağının belirli unsurları vardır; Su kaçağı sinsidir. Bu da demektir ki sızıntısı yapan suyun yüzeye çıktığı nokta ile kaçak aynı noktada olmayabilir. 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren firmamızın tecrübelerine göre bir çok kaçak aynı noktada yer almamaktadır. Su kaçağı zeminin en zayıf olduğu bölgeden
aşağı bölgeye doğru sızıntı yapmaktadır. Bu nedenle cihazlar eşliğinde tespit etmeden kazmak hata yapma olanağını arttırır. Altyapı Tesisat olarak bu deneyimleri göz önünde bulundurarak gerekli ekipmanlarla noktasal tespit yapmaktayız.

 

 

Kamera İle Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Dairelerde oluşan problemlerde kameralı su kaçağı bulma işlemi yapmaktayız. Kameralı su kaçağı bulma işlemi yapılırken kameranın özelliği zeminde bulunan suyun yoğunluğunu ölçmektedir.
Zeminde bulunan yoğunluğa göre gerekli ölçümler yapılarak noktasal belirlemeler yapılır ve kaçağın yeri gösterilir. Ve bunların yanında pimaş borularında oluşan problemlerde kamera boru hattının içerisinde ilerleyerek kaçak ve sebebini araştırmamızda yardımcı olur.
Boru içerisi kamera ile incelenip çatlak, kırık ya da tıkanma noktası tespit edildikten sonra ekip arkadaşlarımız problem olan bölgenin analizini yapıp çözüm yolları sunar. Aynı gün içerisinde çözülebilecek işlemlere anında müdahalede bulunur. Fakat zaman alacak işlemler
müşterilerimize randevu verilerek işleme alınır. Müsait olunan zaman diliminde tamiri yapılır.

 

Kırmadan Su Kaçağı Bulma İşlemi

Zemin ya da duvarlarda oluşan su kaçaklarını kamera ve akustik dinleme cihazları ile kırmadan noktasal olarak bulmak mümkündür. Kameraların tespit ettiği boruların çatlak noktası ya da kırık noktası teşhis edilerek nokta belirlenir ya da akustik dinleme cihazları ile zemin dinlemeleri yapılarak patlak noktanın teşhisine ve tespitine karar verilir. Firmamız kırmadan su kaçağı bulma işleminde görüntüleme ya da dinleme yaparak kesin sonuca ulaşır.

Su kaçağı tespiti konusunda geliştirilen teknolojiler sonrasında kaçak tespiti yapmada hızlı
güvenilir ve ekonomik çözümler için farklı türde cihazlar geliştirildi. Altyapı Tesisat sayesinde bu ekipmanlara doğru ekiplerle ulaşmak mümkün. Teknolojiyi zamanında ve doğru noktada kullanarak Altyapı Tesisat hizmet ve odak noktası olmayı başarmıştır. Ekipmanlar betonun
derinliklerinde bulunan bulunması zor olan kaçakları personel kalitesiyle birlikte hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur.

 

Su Kaçağı Bulma Fiyatları ?

Kırmadan su kaçağı bulma fiyatları ise çeşitli alanlarda farklılıklar göstermektedir.

Tek katlı apartman daire : 800 ₺
Dubleks daire : 1.200 ₺
Villa :2.000 ₺
İş yeri :1.200 ₺

 

Su kaçağı tespit fiyatlarında oluşan değişikliklerin sebebi ise ölçüm alanların genişlemesidir. Su kaçağı bulma işleminde dairede kaçak bulunuyor ve firmamız bulamıyor ise ücret talep etmiyoruz. Ya da dairede su kaçağı bulunmuyor ve servisimiz müdahalede bulundu ise ücret talep ediyoruz.

 

Su Kaçağı Bulma Videolu Anlatım

Sizlerde su kaçağı problemi yaşıyorsanız ve profesyonel hizmet almak isterseniz. İletişim numaralarımızdan günün her saati ulaşabilirsiniz.

Firmamız bulunmayan su kaçaklarını bulur, en zorlu tıkanıklık açma işlerinizi sorunsuz yapar. Garantili hizmet ve kaliteli işçilik.

 

Click to rate this post!
[Total: 192 Average: 4.5]