Tıkanıklık açma günümüzde özellikle ev hanımlarının en büyük problemlerinden biridir. Fakat endişelenmenize gerek yok. Tuvalet, banyo, mutfak ve giderlerde oluşan su taşmaları ve tıkanıklıkları Avrupa’ dan ithal robotlar yardımıyla sorunsuzca açabiliyoruz.

Altyapı Tesisat olarak siz değerli müşterilerimizin tıkanıklık ve su taşmaları gibi konularda yardımınıza koşuyoruz. Elimizde bulunan robotlar, kameralı sistemler ve ayrıca işinin ehli personel eşliğinde sorunlarınızı çözmekteyiz.
Tıkanıklık açma işlerinde yetkili personel robot helezon yaylı cihazı gidere salar. Parçalanacak materyalleri parçalar, bez, kıl benzeri atıkları etrafında toplayarak hat dışına çıkmasını sağlar. Tıkanıklık açıldıktan sonra  müşterilerimizin talebi üzerine kameralar eşliğinde gider hattı içinde görüntüleme yapılır ve hattın tıkanıklık sonrası durumlarını müşterilerimize gösteririz.

tıkanıklık açma

tıkanıklık açma

 

Robotla Tıkanıklık Açma

Dairelerde oluşan tıkanıklık problemlerinde kullandığımız “robot cihazlar” bir hayli önemli rol oynamaktadır. Tuvalet, banyo ve mutfak tıkanıklıklarında problemin nedeni ve çözümü için gerekli müdahale her birinde farklı materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Fakat en yaygın kullandığımız cihaz robotla tıkanıklık açma cihazıdır.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Kırmadan tıkanıklık açma konusunda en önemli unsur geçmişte yaşanan tıkanıklık açma problemlerinde pimaş hatları kırılarak veya sökülerek müdahalelerde bulunmaktaydı. Fakat günümüz koşullarında robotlar eşliğinde pimaş hatları kırmadan veya sökülmeden robotlar eşliğinde tıkanıklıklar açılmaktadır. Bu hem maliyeti düşürmektedir hem de tahribatı azaltmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolarda bulunan tıkanıklıkların en büyük sebebi mutfak atıkları, atık yağlar ve benzeri maddelerdir. Bu gibi tıkanıklıkların en önemli çözümü robotlar ile gerekli materyaller sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşup tıkanıklığın açılmasıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı açma

Evlerimizde çok sık şekilde karşılaştığımız can sıkıcı durumlardan biride tuvalet tıkanıklığıdır. Tuvaletler sık kullanımıyla ve birçok atığı barındırmasıyla tıkanıklığın oluşmasında en kolay ve basit olan bölgeleridir. Tuvalet tıkanıklıklarında yerinde müdahaleler yapılmadığı sürece büyük boyutlarda tahribat ve can sıkıcı taşmalar olabilmektedir. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma konusunda robotlar ve profesyonel kadromuzda yerinde müdahale ederek kesin çözüme ulaşmaktadır.

Pimaş Açma

Pimaşların tıkanması gündelik hayatta çok sık karşılaştığımız başlıca sorunlardan biridir. Yanlış müdahalelerde bulunmada firmamızı arayarak yardım almak en büyük çözümlerden biridir. Pimaş borular genellikle; tuvalet, banyo, mutfak ve benzeri alanlarda bulunur. Müdahale konusunda siz müşterilerimiz yerine firmamız personelleri robotlar ve kameralar sayesinde hızlı bir şekilde müdahale eder.

Pimaş Yıkıma

Pimaş yıkıma konusunda en önemli etken hattın hangi süre aralıkları arasında tıkandığıdır. Sürekli tıkanma yaşanıyor ve çözüme ulaşılamıyorsa yüksek basınçlı yıkama makineleri sayesinde hattın içini temizler ve temizledikten sonra görüntülemeler yapılarak hattın çalışır durumda teslim edilmesini sağlarız.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Mutfak tıkanıklığı : 600 ₺
Banyo tıkanıklığı : 600 ₺
Tuvalet tıkanılıkğı:750 ₺

 

Click to rate this post!
[Total: 236 Average: 4.2]