Su tesisatçılığı günümüz koşullarında evimizde oluşan birçok su problemlerinde siz müşterilerimize yardımcı ve destek olmaktadır. Günümüz koşullarında siz müşterilerimize destek verdiğimiz hizmetler ise; su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , kameralı görüntüleme , logar açma , su kaçağı tamiri , petek temizliği ve birçok alanda yardımcı olmaktayız. Firmamız hızlı destek ve hızlı çözüm oluşturmaktadır.

Hızlı çözümün yanı sıra güvenilir hizmet ve sağlam işçilik de bunlarla birlikte çok önemlidir. Yapılan işlemlerde doğru işçiliğin ücretini almak ve yapılan işçiliğin sağlam olması problemleri aza indirgenmenin yanı sıra garanti konusunu da söz konusu yapmaktadır.
Bundan dolayı firmamız yapılan işçiliklerde 1 yıl garantili işçilik vermektedir. Garanti bu şekilde işleme alınır. Yapılan işlem ve tamirlerde bir problemlerde firmamız ücretsiz bir şekilde tekrar servis yönlendirmektedir. Bu işlemlerle birlikte firmamız ve siz müşterilerimiz memnun olur ve çalışmalarımız uzun yıllar sürer.

su tesisatçısı

su tesisatçısı

Su Tesisatçısı Nelere Bakar?

Su tesisatçısı bir diğer adıyla sıhhi tesisatçılık mesleği aslında bakıldığı zaman suyun temas ettiği, suyla alakalı aklınıza ne geliyorsa ve o konuda hangi problemleriniz varsa sizlere yardım sağlamaktadır.
Bu yardımları açacak olursak bunlar ; su kaçağı, tıkanıklık, musluk arızaları, değişimi, petek temizliği ve kombi bakımı gibi sıralayabiliriz.
Ve burada sayamadığım bir çok hizmeti Sıhhi Tesisatçılık alanında bulmak mümkündür.

Bu saydıklarımızı bir başlık altında açacak olursak şöyledir ;
Su kaçağı; daire, müstakil ev, işyerleri gibi ve diğer konutlar ve yerlerde ki su kaçaklarına bakmaktadır. Duvar nemlenmeleri, kabarmalar vb. gibi durumlarda profesyonel araçlarımızla yani Su kaçağı tespit cihazı, kamera ve alet ve edevatla su kaçaklarını noktasal olarak kırma dökme olmadan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Tıkanıklık; Tuvalet tıkanıkları, mutfak tıkanıklıkları, banyo vb. hatlarda tıkanıklık yaşanması halinde aynı şekilde profesyonel ekipmanlar ile kırmadan ve dökmeden tıkalı olan hattı açıp müşterilerimize kameralı sistemlerimizle göstermekteyiz. Müşterilerimizin isteği ve bizimde bilgilendirmemizle birlikte gerekli görüldüğü takdirde hattın yıkama işlemi için istişare sağlanıp hattın ilk günkü haline döndürülmesi için yıkama işlemleri de yapmaktayız.
Petek Temizliği; Müşterilerin en çok şikayet ettikleri bir diğer konu ise elbette evlerde ki peteklerin ısıtmaması sorunudur. Bunun bir çok sebebi olmakla birlikte genelde peteklerin hiç bakım yapılmamış olması yüksek ihtimaldir. Bu yüzden peteklerin titizlikle bakımın yapılmış ve gerekli ilaçlamaların yapılmış olması gerekmektedir. Tamda burada Sıhhi tesisat ustaları yardımınıza koşmaktadır.

Profesyonel ekipmanlarımız ve kaliteli ve donanımlı ustalarımız eşliğinde evlerinizin daha sıcak olması için sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi bakımı; kombiler evlerin domino taşlarıdır. Şayet bakımları düzenli periyotlarda yapılmazsa kombide çeşitli arızalar meydana gelir ve
bir takım sıkıntılar yaşamak kaçınılmaz olur.

Bu yüzden kombilerimizin bakımlarını aksatmamalı ve periyodik bakımlarını yaptırmalıyız.
Kombi bakımları gayet cüzi rakamlarda olduğunu şayet yapılmazsa daha yüksek rakamlara çıkma riskini de hatırlatırız. Değerli ustalarımız ve ekipmanlarımız eşliğinde müşterilerimize kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

Kameralı Su Tesisatçısı

Günümüz koşullarında dairede bulunan su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinde sizlere destek verirken, tesisatçılığımızın yanı sıra kullandığımız ekipmanlarda işlevsellik kazandırmaktadır.
Bu ekipmanlarımızdan kamera bize su kaçağı bulma konusunda hız kazandırmaktadır. Su kaçağı bulurken noktasal işlemler yapıp, noktasal görüntülemeler yapmaktadır. Su kaçağının yanı sıra tıkanıklık oluşan hatlarda görüntülemeler yapıp siz müşterilerimize kesin çözümler sunmaktayız.

Kameralar su kaçağı problemlerinde hattın içinde HD görüntüler alır. Bu görüntülerde kırık, çatlak, çökme ve conta kayması gibi vb. durumlar gözlemlenir, teşhiş konur. Bu konuda kamera bizler için çok önemlidir.

 

su tesisatçısı

kameralı su tesisatçısı

Acil Su  Tesisatçısı

Dairemizde oluşan problemlerde çözüm ararken oluşan en büyük etkenlerden biri ise işi hızlı bitirmektedir. Evlerimiz su kaçağı, tıkanıklık vb. konularda daha büyük tahribatlar oluşmadan hızlı bir şekilde müdahale gerekmektedir. Bu konuda firmamız probleme hızlı müdahalede bulunur ve problem büyümeden çözüme kavuşturur. Ekiplerimiz bölge farketmeden problem karşısında hızlı müdahalede bulunur.

Siz müşterilerimiz aradığı takdirde en yakın bölgede bulunan tesisat ekiplerimiz hızlıca yola çıkar ve kısa süre içerisinde bölgeye intikal etmiş olur. Bu da siz müşterilerimize acil durumlarda mağdur olmadan yardımcı olmuş oluruz.

Click to rate this post!
[Total: 401 Average: 5]