Click to rate this post!
[Total: 1365 Average: 4.7]
Su kaçağı tespiti işinde profesyonel olan ustalarımız ile evinizde ve iş yerinizde bulunan su kaçağını hızlı bir şekilde noktasal olarak tespit ederiz. Hızlı müdahale , profesyonel işçilik ve yerinde doğru cihaz kullanımı su kaçağı tespiti konusunda önemli unsurlardır. Bunların yanı sıra siz müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. ; İşlem yapılacak alanın sessiz olması (akustik dinleme yapılabilmesi için) gerekmektedir. Su kaçağı bulunduğundan emin olunması gerekmektedir.

Su Kaçağı TespitiAltyapı Tesisat

Su Kaçağını Bulamazsak Ücret Talep Etmiyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda uzman kadromuz ve profesyonel cihazlarımız sayesinde kısa sürede işlem yapmaktayız. Firmamızda bulunan kameralar ve ekipmanlar sayesinde kırmadan dökmeden ve hiç bir yer batmadan rahatlıkla su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktayız. Firmamız her geçen gün kendisini ve envanterinde bulundurduğu cihazları yenilikçi olup son teknolojiler ile yerinde müdahalelerde bulunmaktadır.

su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti

Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Firmamız noktasal su tespiti konusunda elinde bulunan ekipmanlar sayesinde noktasal su kaçağı tespiti yapmaktadır. Elimizde bulunan ekipmanlar, akustik dinleme cihazı, kamera ve termal kamera olmak üzere noktasal su kaçağı tespitinde çözüm sağlamaktayız. Noktasal su kaçağı tespiti konusunda en önemli unsur ekipmanların kalitesi ve ustaların profesyonelliğidir. Ustalarımızın doğru işlemler yürüterek noktasal tespit konusunda doğru ekipmanları doğru yerlerde kullanarak su kaçağının tam noktasını bularak siz müşterilerimize göstermekteyiz.

Su Kaçak Tespit Yöntemleri

Firmamız su kaçağı tespit yöntemleri konusunda birden fazla yöntemler kullanmaktadır.
1-Akustik dinleme cihazı: Daire bulunan su kaçağını test pompaları ile test ederek ölçümler yapmaktayız. Test pompaları ile ölçüm yaptıktan sonra tesisatta bulunan suyun basıncını yükselterek akustik dinleme cihazları ile zemin ve duvarları yüksek kalibrede dinlemekteyiz.
2-Kamera : Kamera dairede bulunan su kaçağı hususunda atık su hatlarında bulunan (Pimaş hatları) kırılmalar, çatlaklar ve benzeri durumları ince ayrıntısıyla gösterip yer belirlemesi yapmaktadır.
3- Termal kamera : Termal kamera zeminde ve duvarda bulunan su kaçaklarında yüksek ısı ve düşük soğuklukta ölçümler yaparak zemine yayılan suyun ısı haritasını göstererek su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Normal Daire

800TL
  • İşlem süresi: 30 – 60 dakika
  • Kameralı su kaçağı tespiti ✔

Dubleks Daire

1200TL
  • İşlem süresi: 1 saat – 2 saat
  • Kameralı su kaçağı tespiti ✔

Villa

2000TL
  • işlem süresi: 2 saat – 3 saat
  • Kameralı su kaçağı tespiti ✔

İşyeri

1200TL
  • işlem süresi: 45 – 120 dk.
  • Kameralı su kaçağı tespiti ✔

Dış Mekan

2500TL
  • İşlem süresi: 1 saat – 4 saat
  • Dedektörle Kaçak Tespiti ✔

Su kaçağı tespiti fiyatlarında farklılık olmasının birincil nedeni üzerinde çalışılması gereken alanın büyüklüğü ve uygulama metotlarının farklılıklarıdır.  Ölçüm yapılacak olan alan büyüdükçe iş gücü ve maliyet doğru orantılı olarak artar.

Su kaçağı bulma işlemlerinde sorunlu dairede ya da işyerinde su sızıntısı var ancak firmamız bulamıyorsa “hiç bir ücret talep etmiyoruz”. Yaptığımız işe çok güveniyoruz. Su kaçaklarının kaçamadığı kameralı su tesisatçısı Altyapı Tesisat. Sizlerin de su kaçağı sorununuz var ve destek almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.

Kameralı su kaçağı tespiti işlerinizi profesyonel cihazlarla %100 çözüme kavuşturuyoruz. Altyapı Tesisat su kaçağı tespiti fiyatlarına bakmadan iş yaptırmayın.